Partneři a slevy

Naše partnery dělíme na ty, kteří poskytují členům klubu slevy a výhody, a ostatní, kteří neposkytují. Seznam je aktuální k 27. 12. 2014.

Partneři se slevami a výhodami

VZP – Klub pevného zdraví

VZP - Klub pevného zdraví

Pojištěncům VZP, kteří jsou členy Klubu pevného zdraví, poskytuje klub Zdravé Hranice slevu 20 % z ročního členského příspěvku.

www.klubpevnehozdravi.cz

 

Plovárna Hranice

Plovárna HranicePlovárna Hranice poskytuje členům klubu ZDRAVÉ HRANICE 2krát hodinový vstup zdarma (ušetříte 140 Kč). Na recepci plovárny se prokažte svým průkazem člena klubu a budete potřebovat jen 50 Kč jako zálohu na šatnu.
www.aquaparkplovarnahranice.cz

ŽítZdravěji.cz

Poradenské centrum pod vedením certifikované výživové poradkyně ing. Jaroslavy Kročové, členky Aliance výživových poradců ČR, poskytuje výživové konzultace, sportovní programy, kurzy v regulaci váhy a zdravého stravování, minikurzy péče o pleť, organizuje proměny image s profesionální vizážistkou.
Novým členům Zdravé Hranice je poskytována zdarma 1 výživová konzultace s měřením na profesionálním tělesném analyzéru, s návrhem řešení zdravotních problémů, stravovacích návyků, příp. redukce hmotnosti a zlepšení energie. Sleva na další služby je  20 %.
www.zitzdraveji.cz

Fitness Plovárna

partner-fitnessplovarna-hoverPoskytuje členům klubu Zdravé Hranice slevu 10 % na měsíční permanentku! Množství permanentek není omezeno, ročně tedy můžete ušetřit několik set korun.
www.fitnessplovarna.cz

Masáže Aleš Baďura

Poskytují členům klubu Zdravé Hranice slevu ve výši 10 až 20 % na poskytované služby (v závislosti na rozsahu služby) a speciální ceník služeb.
www.masaze-hranice.cz

HZH SPORT

HZH-SportJe prodejcem sportovního zboží světových značek ADIDAS, NIKE, REEBOK, ALPINE PRO. Na trhu je již od roku 1993 a má 20 maloobchodních prodejen na Moravě a 8 na Slovensku. Naši členové obdrží slevu 20 % na zboží zakoupené v prodejně v Hranicích, Masarykovo nám. 10.
www.hzhsport.cz

Fotoateliér Hranice Mijoka

MijokaTiskne nejkvalitnější digitální fotografie v okrese Přerov, poskytuje profesionální fotografy pro focení svatebních obřadů a nabízí veškeré fotografické služby. Členům klubu Zdravé Hranice poskytuje MIJOKA slevu ve výši 15 % na služby a 10 % na zboží.
www.fotomijoka.cz

SportObchod.cz

Sportobchod.czPoskytuje členům klubu Zdravé Hranice zvýhodněné nákupy na internetu formou slevy az 30% z aktuálního ceníku (více informací o slevách). Pro informaci, jak využít těchto výhod, pište na klub@zdravehranice.cz – instrukce pro nákupy budou zaslány emailem pouze členům našeho klubu.
www.sportobchod.cz

Spolupracující partneři

ABC vitalita

partner-abcvitalita-hoverMá prodejnu v Radniční ulici 68 v Hranicích a najdete v ní výrobky racionální výživy, luštěniny, ořechy, semínka, sušené ovoce, dárkové kornouty, bio potraviny, čaje, byliny, koření, bezlepkové a bezlaktózové potraviny, celozrnnou mouku, těstoviny, kaše, potravinové doplňky nebo ekologickou kosmetiku.
www.vegmania.cz/prodejny/abc-vitalita

Městské Informační Centrum města Hranice

Městské Informační Centrum města Hranicemic.hranet.cz

EKOLTES Hranice, a.s.

Ekolteswww.ekoltes.cz

SK Hranice – oddíl atletiky

SK Hranice  – oddíl atletikywww.atletikahranice.cz

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.