Partneři a slevy

Partneři se slevami a výhodami

Plovárna Hranice

Plovárna HranicePlovárna Hranice poskytuje členům klubu ZDRAVÉ HRANICE 2krát hodinový vstup zdarma (ušetříte 140 Kč). Na recepci plovárny se prokažte svým průkazem člena klubu a budete potřebovat jen 50 Kč jako zálohu na šatnu.
www.aquaparkplovarnahranice.cz

ŽítZdravěji.cz

Poradenské centrum pod vedením certifikované výživové poradkyně ing. Jaroslavy Kročové, členky Aliance výživových poradců ČR, poskytuje výživové konzultace, sportovní programy, kurzy v regulaci váhy a zdravého stravování, minikurzy péče o pleť, organizuje proměny image s profesionální vizážistkou.
Novým členům Zdravé Hranice je poskytována zdarma 1 výživová konzultace s měřením na profesionálním tělesném analyzéru, s návrhem řešení zdravotních problémů, stravovacích návyků, příp. redukce hmotnosti a zlepšení energie. Sleva na další služby je  20 %.
www.zitzdraveji.cz

Fitness Plovárna

partner-fitnessplovarna-hoverPoskytuje členům klubu Zdravé Hranice slevu 10 % na měsíční permanentku! Množství permanentek není omezeno, ročně tedy můžete ušetřit několik set korun.
www.fitnessplovarna.cz

Fotoateliér Hranice Mijoka

MijokaTiskne nejkvalitnější digitální fotografie v okrese Přerov, poskytuje profesionální fotografy pro focení svatebních obřadů a nabízí veškeré fotografické služby.
www.fotomijoka.cz

 

Městské Informační Centrum města Hranice

Městské Informační Centrum města Hranicemic.hranet.cz

EKOLTES Hranice, a.s.

Ekolteswww.ekoltes.cz

SK Hranice – oddíl atletiky

SK Hranice  – oddíl atletikywww.atletikahranice.cz

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.